KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12848318

nr 1284 8318

Simone de Dardel

(1913-1996), Sverige

Oljemålning, Skog. Signerad, daterad 1965. Olja på duk, 45x54 cm

Simone de Dardel-Kihlman, svensk bildkonstnär född 1913, död 1996.

Utrop:

600 kr

Såld:

600 kr

måndag 28 oktober 2019
kl 19:48:50

Simone de Dardel

Läs mer om Simone de Dardel